Euro fix

از آنجا که مواد شیمیایی ساختمانی و بتن به عنوان زیر مجموعه ای از مصالح ساختمانی عنوان صنعت مادر را کسب کرده است لذا استفاده از این محصول در جای جای دنیا رو به فزونی است. اما آنچه از منظر مهندسین این حوزه مورد توجه قرار گرفته است همانا انتخاب بتن مناسب و استفاده بهینه از این محصول است که امری فراتر از تکنولوژی می باشد. کاربرد مصالح مناسب با سیمان نه تنها فقط یک مهارت محسوب شده بلکه علمی است که از قوانین ویژه ای پیروی می کند که ترکیب اجزا و اجرای آن هنر است.

امروزه استفاده از محصولات جدید ساختمانی چون درزبندها، رزین های ساختمانی، پوشش های ضد حریق و ملزومات کاشی و سرامیک به لحاظ به صرفه نمودن قیمت نهایی ساختمان امری رو به رشد است. این در حالی است که این محصولات به لحاظ خاصیت سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان مورد توجه هرچه بیشتر دست اندرکاران این حوزه قرار گرفته است.

شرکت یوروفیکس به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت ساختمان در راستای تحقق اهداف جدید نظام فنی مهندسی کشور مبنی بر بهینه سازی و سبک سازی هر چه بیشتر ساختمان ها مبادرت عرضه محصولاتی کرده است که توانسته گامی تاسیر گزار در این ارصه بردارد..

موارد مصرف

چسب کاشی یوروفیکس که بصورت آماده قابل مصرف در اختیار شما قرار می گیرد میتواند با بالاترین کیفیت و ضریب اطمینان امکان چسباندن کاشی را روی انواع سطوح همچون سیمانی، گچی ،کاشی روی کاشی ، کاشی کاری کامل تا زیر سقف و حتی نصب آینه روی خود سقف را برای شما ایجاد نماید.چسب کاشی ارژن به تمامی نیاز های شما پاسخ مثبت داده و بهترین کیفیت را به بالاترین راندمان در اختیار شما قرار خواهد داد.

ویژگی های محصولات ما

١- سرعت بسیار بالا هنگام نصب ۲- استحکام در سال‌ها بعدی و زمان کاربرد. ۳-مقاومت بالا در برابر زلزله.۴-ضد ارتعاش نمودن سطح نصب نسبت به ملات‌های دیگر. ۵-وزن بسیار کم بابت سبک‌سازی کف و هم‌چنین بدنه در هنگام نصب بر روی نما.

کیفیت بی نظیر

چسب کاشی یوروفیکس بر پایه رزین های آکریلیکی ، پودرهای معدنی و مواد غلظت دهنده جهت سطوح دیواری داخلی و خارجی می باشد ، مصرف چسب کاشی یوروفیکس علاوه بر نصب سریع و کاهش وزن مصالح ساختمانی موجب افزایش فضای داخلی ساختمان نیز می گردد .

باشگاه مشتریان

از این پس مشتریان عزیز میتوانند در باشگاه مشتریان یوروفیکس عضو شوند و از تخفیفات و جوایز نقدی و غیر نقدی شرکت Euro fix بهره مند گرددند.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان کافیست کلمه باشگاه را به همراه نام خود به شماره شرکت “1000912000” ارسال نمایید.

 

مصرف کنندگان (مشتری نهایی)

مصرف کننده عزیز شرکت یوروفیکس تنها تولید کننده برند EUROFIX محصولات خود را از طریق عاملان فروش مجاز در سراسر کشور به فروش میرسانند. در صورتی که خواستار تهیه لیست نمایندگان ما هستید لطفا پس از عضویت در باشگاه مشتریان تیکت ارسال نمایید.

عاملان فروش (نمایندگان)

عوامل فروش مصلح سختایمیتوند ب ضویت و ورود به باشگاه مشتریان مشخواست خود را طی یک تیکت ارسال نماییند تا در اضرا وقت نست به ارائه همکاری با ایشان در تماس باشیم

نمایندگان فروش

این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم. این قالب در راست چین به صورت اختصاصی فارسی سازی و بهینه شده است . شما می توانید از بخش های مختلف قالب دیدن فرمایید. و برای خرید به وبسایت راست چین مراجعه کنید.